Malta !
Lidojumi no Rīgas visu gadu , ceturdienās, svetdienās.


Lai gan Malta ir tik maza sala, tā ir pārpildīta ar aizraujošiem un ievērības cienīgiem dārgumiem. Apbrīnas vērtas, senas vietas, burvīgas pilsētas, skaistas lagūnas un klinšu veidojumi ir tikai daļa no tā, ar ko var lepoties šī mazā sala.

Malta ir piesaistījusi tūristus un piedzīvojumu meklētājus gadsimtiem ilgi, un arī mūsdienās tā apmeklētājiem sniedz ļoti daudz iespēju, lai izveidotu ilgstošas atmiņas šajā burvīgajā vietā.

Tūristi var laiski atpūsties pie jūras, izbaudīt gardos un daudzveidīgos Vidusjūras ēdienus, apskatīt interesantās vietas, kas saglabājušās jau gadiem ilgi un vēl izbaudīt virkni ar iespējām – Malta piedāvā lielu dažādību un katrs var izvēlēties, kur doties un ko paņemt līdzi savā atmiņu lādītē.

Valletta.

Maltas galvaspilsēta Valleta (Valletta) ir viena no pirmajām vietām pasaulē, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, pateicoties tās visblīvākajai vēsturisko arhitektūras pieminekļu koncentrācijai. Pilsēta atrodas uz šauras pussalas, un tā nav varējusi izplesties uz āru, tieši tādēļ tās arhitektūra palikusi gandrīz neskarta.

Valleta apbur ikvienu ar nepārspējamu sākotnējā baroka laika arhitektūru, ar šaurām ieliņām un skaistiem mākslas darbiem, stiprinātiem pilsētas mūriem ar lielisku panorāmu uz Vidusjūru un trim pilsētām, kā arī ar iespaidīgu katedrāli San Džon (St. John), kas pievērš tūristu acu skatu ar skaistajām akmens velvēm un tajā esošo slavenā gleznotāja Karavadžo gleznu.

Sliema.

Sliema būs perfekta vieta tiem, kuri vēlas atrasties pašā centrā un nokļūt it visur apkārt salai, izmantojot autobusus, jo blakus esošajā Valletā atrodas centrālais autobusu termināls.
Sliemā, tāpat kā lielākajā Maltas daļā, krasta mala ir galvenokārt akmeņaina, taču tas neattur gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus no sauļošanās – šī ir vieta, kur vienmēr varēs redzēt saulessargus un atpūtas krēslus.

Gar jūras malu stiepjas gara promenāde, kur parasti cilvēki dodas vakara pastaigā un vēro saulrietu. Sliemas naktsdzīve ir dinamiska, bet eleganta. Tajā ir daudz bāru, kur var izbaudīt visdažādākos dzērienus pēc vakariņām.

Gozo sala

Maltas kaimiņu sala Gozo ir mierpilna, ar gleznainiem un klinšainiem skatiem, kā arī ar skaistiem līčiem un pludmalēm. Gozo atrodas viens no pasaulē vecākajiem tempļiem.

Tāpat Gozo piekrastes ūdeņi ir iecienīta vieta gan peldēt gribētājiem, gan nirējiem, gan arī tūristiem, kas vēlas izbraukt ar laivu, apskatot gan jūras alas, gan skaisto arku no visām pusēm.

Uz Gozo salu var nokļūt, braucot ar nelielu prāmi no Maltas un tās apskatīšanai pietiek ar vienu dienu.

Komino sala.

Komino sala (Comino) un Zilā Lagūna (Blue Lagoon) ir vieta, kur doties, lai ieraudzītu un arī peldētos skaistajā zili zaļajā ūdenī, kas izskatās kā no pastkartes. Tūristu ļoti iemīļotā lagūna apbur ar baltajām smiltīm un iežiem, neaprakstāmi skaisto un dzidro ūdens krāsu, kā arī īpašu burvību piešķir rindās uzslietie lietussardziņi, kas pasargā no saules svelmes.

Tā ir fantastiska vieta peldēšanai, niršanai un vienkārši mierīgai atpūtai, ķerot saules starus un guļot zili – zaļo akvareļkrāsu ūdenī.


Lidojumu laiki:

  • Lidojumu laiki atkarīgi no izlidošanas datuma. 
  • Lidojuma ilgums 3 h
  • Laiks Maltā  viena -1 st  Latvijas laikam

Cenā iekļauts: 

  • Lidojums
  • 20 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža
  • naktsmītne viesnīcā
  • izvēlētā ēdināšana

Papildus izmaksas:

  • Apdrošināšana.
  • Ekskursijas.
  • Privātie tēriņi.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .