Atpūtas nekad nav par daudz, tādēļ, baudot vasaru, iesakām jau laicīgi sākt domā par jauno - ziemas sezonu! Aicinām ikvienu būt brīvdienu ritmā un plānot šīs ziemas brīvdienas jau tagad!


Saglabājot brīvdienu ritmu, sāksim ziemas sezonas brīvdienu plānošanu jau tagad, pasteidzieties un baudiet izdevīgus nosacījumus un citas priekšrocības:

• Zemākās cenas garantija.
• Zelta elastīgais ceļojums.
• Plaša kūrortu, viesnīcu, numuru, izlidošanas datumu un uzturēšanās ilguma izvēle.

Ar lielāko prieku iepazīstinām Jums mūsu 2018-2019 ziemas sezonas galamērķus:
Ēģipte - Hurgada, Šarm El Šeiha

JAUNUMS! Apvienotie Arābu Emirāti - Dubaija, Abū Dabī

Kanāriju salas - Tenerife, Lanzarote

Pasteidzieties un iegūstiet labākos piedāvājumus un izdevīgākos nosacījumus!


Atpūtas nekad nav par daudz, tādēļ, baudot vasaras svelmi, iesakām neaizmirst arī par aizraujošiem ziemas priekiem! Baudiet saules starus ne tikai skaistās smilšu pludmalēs, bet arī saules pielietos slēpošanas kūrortos! Aicinām ikvienu būt brīvdienu ritmā un plānot sīs ziemas neaizmirstamās brīvdienas jau tagad!
 
Saglabājot brīvdienu ritmu, sāksim ziemas brīvdienu plānošanu jau tagad, pasteidzieties un baudiet izdevīgus nosacījumus un citas priekšrocības:
•Zemākās cenas garantija
•Jaunums – slēpošanas inventāra transfērs BEZ MAKSAS
•Plaša kūrortu, viesnīcu, numuru, izlidošanas datumu un uzturēšanās ilguma izvēle.
 
Ar lielāko prieku piedāvājam 2018-2019 ziemas sezonas slēpošanas galamērķus! Ziemas prieku un kalnu cienītājiem piedāvājam jau iecienītus slēpošanas galamērķus Itālijā un Andorā, kā arī Francijas Alpos. Sniegotās kalnu virsotnes Jūs jau gaida! Slēpošanas galamērķu klasika - Itālija. Izbaudiet ziemas priekus Bergamo kūrortos. Slēpošanas entuziastus Itālijas kūrorti uzrunā ar skaistajiem kalniem, dažādajām trasēm un potenciālo adrenalīnu.
Vēl viens populārs slēpošanas galamērķis - Francija. Pat rūdītus ziemas sporta cienītājus aizrauj Alpu dažādība: ir slēpošanas kūrorti, kas piedāvā mierīgu atpūtu prom no darbīgās ziemas prieku cienītāju drūzmas, taču tiem, kas jau rīta agrumā vēlas kāpt uz slēpēm, ir iespēja apmesties kūrortos, kuros slēpošanas trases ir rokas stiepiena attālumā. Šājā sezonā lidosim uz Lionas lidostu, tādējādi mūsu tūristiem būs iespēja iepazīt divus jaunus slēpošanas reģionus.Trešais slēpošanas galamērķis – Andora.Šeit slēpošanas entuziasti varēs baudīt vairāk nekā 300 km garas slēpošanas trases un atrast savai gaumei un maciņam atbilstošu viesnīcu. Neaizmirstiet, ka šeit darbojas vairāk nekā 1500 iepirkšanās vietu, kas piedāvā zemākas cenas draudzīgās nodokļu politikas dēļ.
 
Pasteidzieties un iegūstiet labākos piedāvājumus un izdevīgākos nosacījumus!


Atpūtas nekad nav par daudz, tādēļ, baudot vasaru, iesakām pievērst uzmanību ziemas sezonas tālajiem - eksotiskajiem galamērķiem! Aicinām ikvienu būt brīvdienu ritmā un plānot šīs ziemas neaizmirstamās brīvdienas jau tagad!
 
Saglabājot brīvdienu ritmu, sāksim ziemas sezonas brīvdienu plānošanu jau tagad, pasteidzieties un baudiet izdevīgus nosacījumus un citas priekšrocības:
• Zemākās cenas garantija
• Plaša kūrortu, viesnīcu, numuru, izlidošanas datumu un uzturēšanās ilguma izvēle.
 
Ar lielāko prieku iepazīstinām Jūs ar šīs ziemas sezonas jaunumu – Kubu! Vārds „Kuba“ burtiski kūst uz mēles. Lai gan ilgu laiku Kuba nav bijusi plaši pieejama tūrista acij, mūsdienās šīs skaistā valsts uzņem aizvien vairāk tūristu un ļauj iepazīt šī paradīzes nostūra unikālo vēsturi, izbaudīt neatkārtojamu vētējo ļaužu viesmīlību un brīnišķīgu dabas skaistumu. Vēl viens šīs ziemas sezonas jaunums - Puketa, Taizemē. Iepazīstiet burvīgo Taizemi - aizraujošo Bangkoku un brīnumskaisto Taizemes salu - Puketu! 
Atkal programmā tūristu vidū iecienīts galamērķis – Apvienotie Arābu Emirāti -  Dubaija un Abū Dabī! Dubaija – viens no bagātākajiem Emirātiem un nozīmīgs pasaules biznesa centrs.  Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsēta – Abū Dabī, emirāts ir lielākais un bagātākais no visiem AAE.

Šajā ziemas sezonā piedāvājam jau iecienītus galamērķus: Vjetnamu, Šrilanku, Indiju un Taizemi.
 
Pasteidzieties un iegūstiet labākos piedāvājumus un izdevīgākos nosacījumus!


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .